ZRELAXUJTE se sladkými nákupy v Hradci Králové - soutěž

ZRELAXUJTE se sladkými nákupy v Hradci Králové - soutěž

19. 6. 2019
Taky milujete nakupování v prodejnách společensky odpovědné módy? Otevíráme Hradec Králové a můžete soutěžit o medovou masáž pro 2

Soutěž o medovou masáž pro 2 osoby – GENESIS královna prodejen a zážitků

Pravidla soutěže a jak soutěžit:

-        Na pokladně Genesis v nové prodejně v Hradci Králové, OC Atrium, 1.patro vypíšete lísteček se svým tipem: Kolik kusů oblečení jsme měli 17. 6. 2019 při otevření v prodejně Genesis v Hradci Králové (prodejní plocha i sklad).

-        Svým podpisem na lístečku souhlasíte se zapojením do soutěže a uchováním kontaktu dle zásad GDPR uvedených níže

-        Soutěžit můžete od 20. 6. 2019 (9:00) do 23. 6. 2019 (18:00), na prodejně Genesis v Hradci Králové

-        Nejpřesnější tip vyhrává medovou masáž pro dvě osoby v Hradci Králové, stejné tipy budou posouzeny dle dřívějšího data a času (dřívější správný tip vyhrává)

 

Organizátor soutěže: TEXTILECO A.S., Palackého 715/15, Nové Město,

110 00 Praha 1, B 15555 vedená u Městského soudu v Praze

 

Výhra:

1 X voucher na medovou masáž v hodnotě 1000 Kč, www.toplenkamasaze.cz

Vyhodnocení soutěže – První nejpřesnější tip na otázku: Kolik kusů oblečení jsme měli 17. 6. 2019 při otevření v prodejně Genesis v Hradci Králové (prodejní plocha i sklad)

Soutěž bude vyhodnocena do 28. 6. 2019. Výherce bude zveřejněn na webu: http://secondhandgenesis.cz/.

Předání výhry: Výherce budeme kontaktovat přes uvedené kontaktní údaje na soutěžním lístku, po ověření totožnosti bude voucher na masáž k vyzvednutí v prodejně Genesis v Hradci Králové. Výherce budeme min. 2X kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

 

Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Účastník soutěže musí být starší 18 let a občanem České republiky. Dle zásad GDPR souhlasí výherce s poskytnutím svým osobních údajů (jméno, telefon, email) na dobu nezbytně nutnou pro předání ceny. Kontakt bude ponechán po dobu 3 let v databázi firmy TextilEco a.s.  a může být využit k marketingovým sdělením týkajícím se firmy TextilEco a.s. nebo obchodů Genesis. Kontakt bude kdykoliv odebrán po kontaktování firmy přes marketing@textileco.as                                      

Těšíme se na vás!

 

Tým Genesis