Jak jsme slíbili minulý týden, nafotili jsme pro Vás naši nejnovější prodejnu se zcela novým konceptem.  Prodejna se nachází v Hradci Králové

Jak jsme slíbili minulý týden, nafotili jsme pro Vás naši nejnovější prodejnu se zcela novým konceptem. Prodejna se nachází v Hradci Králové

1. 7. 2019
Zvolili jsme poprvé jako lokaci pro prodejnu prostory moderního obchodního centra Atrium. Chtěli jsme se totiž mimo jiné přiblížit Genesis lidem, kteří možná běžně do secondhandů nakupovat nechodí.
Prodejnu najdete v prvním patře obchodního centra Atrium, které se nachází v  v centru města, jen pár kroků od od hlavního vlakového i autobusového nádraží. Naše vůbec první hradecká pobočka se pyšní moderním interiérem a krásnými prosvětlenými prostory o více než 500 metry čtverečnými a najdete tam široký výběr pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií, přičemž cena za každý kus je jednotná a činí krásných 59 korun. A malý tip pro dámy! Pokud byste vzaly na lov secondhandových pokladů svou drahou polovičku, která nejspíš nakupování oblečení moc neholduje, naše hradecká prodejna se Vám bude líbit také proto, že v ní najdete hned několik odpočinkových zón, kde mohou vaše polovičky odpočívat, zatímco Vy budete nerušeně nakupovat :).
 
A jak je naše nová prodejna dispozičně řešená?
Vlevo od vstupu najdete pánskou sekci, která jako taková vyniká minimalistickým nábytkem a elegantním stylem. V sekci najdete opravdu široký výběr pánských košilí, a to jak formálních a bussines, tak neformálních na běžné nošení. V pánském oddělení dále najdete bohatou nabídku pánských obleků, blazerů a kabátů. Hned vedle se můžete podívat na sekci s ležérnější a sportovní pánskou módou pro každodenní nošení. Samozřejmostí je i stylová pánská obuv a doplňky jako kravaty nebo pánské brašny.
 
Ihned vedle pánské sekce se nachází bytový textil, ve kterém si můžete vybrat z nabídky záclon, závěsů, přehozů, povlečení a dalších textilních doplňků do domácnosti. 
 
Levá zadní část obchodu je věnována dětem a najdete v ní oblečení pro chlapce i dívky všech věkových kategorií, těšit se můžete na oblečení pro ty opravdu nejmenší i pro děti ve školním věku. V dětské sekci se nachází i bohatá nabídka dětské obuvi, hraček nebo literatury - od pohádkových knížek, až po naučnou literaturu pro děti. V sekci můžete najít i dětské sportovní vybavení, jako jsou cyklistické přilby, rukávky na plavání, kolečkové brusle a spoustu dalšího.
 
Celé pravé oddělení obchodu je věnováno dámské módě, a to opět všech stylů i velikostí. Za krásných 59 korun v tomto oddělení najdete opravdu vše, co by se Vašech šatníku chyběla. Momentálně je posílena nabídka letních šatů, sukní a halenek, takže pokud se trápíte, v čem v těchto horkých letních dnech chodit, určitě do hradeckého Genesis nakoukněte. Věříme, že si vyberete :). 
 
Doufáme, že se Vám naše nová prodejna bude líbit a budete se do ní rádi vracet.
S přátelskými pozdravy,
 
za tým Genesis Markéta
 

OTEVÍRACÍ DOBA OC ATRIUM v Hradci Králové

PO – PA: 8:00 – 20:00

SO – NE: 8:00 – 18:00

 

Svátky:

5-6.7.2019            8:00-18:00

28.9.2019             zavřeno

28.10.2019           zavřeno

17.11.2019           8:00-18:00

24.12.2019           8:00-12:00

25-26.12.2019      zavřeno

 

31.12.2019           8:00-12:00