Rozšiřujeme náš tým v nově vznikající prodejně - centrum Znojma

Rozšiřujeme náš tým v nově vznikající prodejně - centrum Znojma

22. 6. 2019
Do bezva týmu nadšenců pro módu hledáme prodavačku nebo prodavače

Naše firma zaměstnává přes 200 spolupracovníků, kteří se věnují svozu, třídění a prodeji druhotného textilu a módních doplňků. Díky naší práci se znovu využije móda, která dostane v obchodech Genesis svou druhou šanci. Chováme se tak šetrně k životnímu prostředí a hledáme cesty, jak z použitého textilu získat ještě další užitek pro společnost. Zboží posíláme na využití do průmyslu, chráněných dílen i na prodej do Genesis. Podporujeme neziskové organizace.

 

BAVÍ VÁS MANUÁLNÍ PRÁCE I MÓDA? V našich barevných secondhandech Genesis doplňujeme nové zboží každý den. Každý den Vám projde pod rukama spousta originálních kousků. Do obchodů se sváží oblečení z Boskovic, kde se oděvy třídí a kvalitní kousky vhodné k prodeji se předchystávají na prodejny. Vám se tedy do rukou dostávají už jen ty modely, které jsou vhodné k dalšímu prodeji. 

Hledáme do týmu milou kolegyni, kterou bude bavit vystavovat zboží na prodejně a doplňovat módní doplňky do regálů, i na věšáky. Součástí práce je vybalování zboží z pytlů.

 

Nástup možný ihned.

 

Nabízíme

- zaškolení a přátelský kolektiv

- možnost kariérního růstu

- možnost platového růstu

- výhodné nákupy módy "za pár korun"

- HPP i brigádně

- vzdělání pro nás není prioritou, důležitá je zodpovědnost a motivace

- prémie dle obratu atd.

 

O prodejně Genesis

Naše prodejny jsou barevné a veselé. Dbáme na to, aby se u nás cítili dobře nejen zákaznice, ale i zaměstnanci. Nejsme klasická "hrabárna", tvoříme stylovou atmosféru prodejny a ladíme interiér do vzdušného příjemného prostředí. Z finančních prostředků získaných na prodejně podporujeme lokální i globální neziskové organizace - Unicef, Lékaři bez hranic, Nadace Sova atd.

 

Pracovní pohovor probíhá ve velmi pohodovém duchu. Projdeme si s Vámi prodejnu a podíváme se na Vaše zkušenosti i očekávání. Nejlepší je si práci u nás vyzkoušet.

 

Ozvěte se:

ambrozovapetra1@seznam.cz 

736 185 049

Nejbližší pohovory ve čtvrtek 27.6. nebo dle domluvy.

 

O nové prodejně ve Znojmě