Baví vás prodávat? Přidejte se k nám v České Třebové

Baví vás prodávat? Přidejte se k nám v České Třebové

30. 5. 2019
BAVÍ VÁS MANUÁLNÍ PRÁCE I MÓDA?

V našich barevných secondhandech Genesis doplňujeme nové zboží každý den. Každý den Vám projde pod rukama spousta originálních kousků  :) Do obchodů se sváží oblečení z Boskovic, kde se oděvy třídí a kvalitní kousky vhodné k prodeji se předchystávají na prodejny. Vám se tedy do rukou dostávají už jen ty modely, které jsou vhodné k dalšímu prodeji. 

Hledáme do týmu milou kolegyni, kterou bude bavit vystavovat zboží na prodejně a doplňovat módní doplňky do regálů i na věšáky. Jedná se o denní vybalování pytlů s oděvy.

 

>>>>>>>>>>>>>

Nabízíme

- zaškolení a přátelský kolektiv

- práce na plný úvazek i možnost brigády

- zázemí pro personál

- měsíčně navíc prémie dle výkonu

- výhodné nákupy módy "za pár korun"

- směny dle domluvy

- vzdělání pro nás není prioritou, důležitá je zodpovědnost a motivace

- volný víkend 1x za 14 dní

- 17 000 Kč čistého

 

Adresa: Česká Třebová

Nádražní 43

>>>>>>>>>>>

 

O prodejně Genesis

Naše prodejny jsou barevné a veselé. Dbáme na to, aby se u nás cítili dobře nejen zákaznice, ale i zaměstnanci. Nejsme klasická "hrabárna", tvoříme stylovou atmosféru prodejny a ladíme interiér do vzdušného příjemného prostředí. Z finančních prostředků získaných na prodejně podporujeme lokální i globální neziskové organizace - Unicef, Lékaři bez hranic, Nadace Sova atd.

Pracovní pohovor probíhá ve velmi pohodové duchu. Projdeme si s Vámi prodejnu a podíváme se na Vaše zkušenosti i očekávání. Nejlepší je si práci u nás vyzkoušet.

Můžete nám poslat svůj životopis, napsat a nebo zavolat. 

604 721 702

e-mail : Skalnikova.jana@post.cz