NAKUPOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY – ZNOJMO

NAKUPOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY – ZNOJMO

22. 10. 2019
Genesis jsou prodejny společensky odpovědné módy, které dávají módním kouskům druhou šanci. Díky Genesis se daří nabídnout módu dostupnou všem. V prodejně najdete nejen dámskou a pánskou módu, ale i široký výběr pro děti.

Prodejna ve Znojmě - pod "Vlkovkou". Ulice Kollárová 8.

 

Díky zákazníkům prodejen Genesis může pak firma podporovat neziskové organizace jako je např. Nadace SOVA, symbolem nadace je chytré zvířátko – sova. Odtud i naše motivace pořádat akce „Nakupování se zvířátky“, které symbolizuje pomoc v zorientování se v nabídce prodejny hravou formou. Prodavačky rády poradí, kde jsou například i kabinky, dětská sekce nebo nabídka dekorací do domácnosti. Každý den se vybaluje nová nabídka, aby měl každý šanci najít si ten správný kousek pro sebe nebo pro rodinu.

Nadace SOVA se věnuje pomoci nejen dětem. Jejím posláním je pomoc v důležitých oblastech života každého člověka. Díky nadaci i my pomáháme lidem, vzdělání, vědě a zdravotnictví. Shromažďujeme prostředky s cílem maximální možnou mírou přispět, a udělat pro všechny svět lepším. Na stránkách nadace můžete najít projekty pro jednotlivce i základní školy.

Díky našim zákazníkům podporujeme i organizace s přesahem hranic – UNICEF ČR a Lékaři bez hranic.