TIP na víkend: Na prodejně v Hranicích a Kojetíně si v sobotu dopoledne můžete nakoupit krásný nový outfit na letošní zimu! Vše za 39 Kč/kus

TIP na víkend: Na prodejně v Hranicích a Kojetíně si v sobotu dopoledne můžete nakoupit krásný nový outfit na letošní zimu! Vše za 39 Kč/kus

11. 10. 2019
Podzimní i zimní zboží máme už na prodejnách! Každý den vybalujeme novou várku kabátů, svetrů, teplých sukní, kalhot i módních doplňků. Máme prodejny takřka po celé ČR (i v Bratislavě) a na většině z nich si můžete nakoupit pro dámy, děti i pány.

Kabát je v tomto období základ šatníku a kousek, který budete nosit skoro denně, stačí si vybrat nadčasový kabát, nebo trendy kousek, který je ORIGINÁL.

Ještě před samotným nákupem nového podzimního kabátu byste si měla položit jednu zásadní otázku. Budete chtít nový kabát nosit několik let, nebo hledáte momentální módní barvu k doladění outfitu bot a kabelky, nebo snad módní výstřelek a chuť se odlišit?

V prvním případě vsaďte na klasiku. Klasický univerzální kabát, který ničím nevystupuje z řady ani ničím neohromuje, by měl být šitý z kvalitního materiálu. Rozhodnete-li se pro módní výstřelek, klidně si pořiďte jeho levnější verzi. Tento typ dámského podzimního kabátu totiž budete s chutí nosit jednu, maximálně dvě sezony. Secondhandy Genesis mají tu výhodu v tom, že si můžete poměrně levně koupit více možností a kabátky i bundy kombinovat dle chutí. Navíc díky šetrnému přístupu slow fashion chráníte přírodu.

 

Těšíme se na vás na našich prodejnách

Máme i eshop s výběrem těch nejlepších značek :)